KomunikatyO systemieDobre praktyki

Transmisje bez reklam na radni.TV

SHARE
08 July 2021

Od 1 czerwca 2021 roku YouTube wyświetla reklamy, nawet w tych filmach, w których ich autorzy nie przewidują publikowania treści komercyjnych. Dotyczy to również transmisji z posiedzeń rady. Zapraszamy do skorzystania z platformy radni.TV, udostępnianej przez Sputnik Software, jako indywidualny kanał Twojej instytucji, nie zawierający reklam!

Do tej pory, reklamy w YouTube pojawiały się tylko wówczas, gdy twórca uruchomił możliwość zarabiania na swoich treściach oraz w momencie, gdy w filmie pojawiła się muzyka bez licencji. Teraz reklamy mogą być wyświetlane w każdym filmie i to wielokrotnie. Jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich jednostek samorządowych korzystających z platformy YouTube, gdyż nie są one już w stanie prezentować swoich materiałów wideo bez narażania widza na konieczność obejrzenia reklam.

Biorąc powyższe pod uwagę zapraszamy do uruchomienia dedykowanego kanału urzędu na platformie radni.tv. Materiał może być transmitowany na żywo, bądź publikowany jako archiwalny, gdzie użytkownik otrzymuje dostęp do wygenerowanych mechanicznie napisów dla każdego materiału wideo.

Platforma posiada również łatwy panel administracyjny pozwalający na zarządzanie transmisjami w sposób niezależny. 

Dla klientów korzystających z radni.info istotne moga być następujące aspekty:

  • pełna integracja z transmisją (automatyczne nakładki na transmisję: omawiany punkt, tytuł sesji, wyniki głosowania, osoba przemawiająca)
  • możliwość integracji z systemem dyskusyjnym (zarządzanie mikrofonami i sesją bezpośrednio z jednego systemu)
  • możliwość integracji z kamerami (automatyczne kadrowanie kamery na mówcę)

Zachęcamy do kontaktu oraz do sprawdzenia przykładowych transmisji naszych klinetów na: radni.TV

They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.