News
31 marzec 2022
WEBINAR – RADNI.INFO
Zapraszamy na webinar „Zarządzanie dyskusją podczas posiedzenia – praktyczne porady”. Podczas niego dowiesz się m.in.: Jak przygotować odpowiednio ustawienia systemowe. Jak wygląda konfiguracja dot. dyskusji przy budowaniu porządku obrad. Jak wykorzystać moduł dyskusji podczas sesji na żywo. Szkolenie odbędzie się: 6 kwietnia 2022 r. o godz. 11:00. Webinar jest bezpłatny, jednocześnie ilość miejsc jest ograniczona,… Continue reading WEBINAR – RADNI.INFO
Komunikaty
18 maj 2022
Burmistrz walczy przed sądem z gazetką referendalną
W niedzielę 22 maja w Sycowie (woj. dolnośląskie) odbędzie się referendum w sprawie odwołania z funkcji burmistrza miasta – Dariusza Maniaka. We wtorek, 18 maja, burmistrz w mediach społecznościowych poinformował o sądowym posiedzeniu w trybie wyborczym, które dotyczyło gazetki referendalnej kolportowanej w Sycowie w formie papierowej oraz w internecie w formie elektronicznej. Burmistrz – zarzucając autorom gazetki liczne kłamstwa – poinformował także, że sąd w zdecydowanej większości podzielił jego stanowisko.
Informacje samorządowe | portalsamorządowy.pl
They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.