News
09 marzec 2023
WEBINAR – Samorządowy Edytor Napisów
Zapraszamy na webinar „Samorządowy Edytor Napisów”. Podczas niego dowiesz się m.in.: Jak przygotować napisy do nagrania. Jak odpowiednio korzystać z Samorządowego Edytora Napisów Jak zarządzać swoimi transmisjami Szkolenie odbędzie się: 15 marca 2023 r. o godz. 11:00. Webinar jest bezpłatny, jednocześnie ilość miejsc jest ograniczona, dlatego kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie czekaj i zarejestruj się… Continue reading WEBINAR – Samorządowy Edytor Napisów
Komunikaty
09 czerwiec 2023
Oto kto skorzysta na nowelizacji budżetu. Rząd chce wydać grube miliardy
Im bliżej wyborów, tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo, że wydatki państwa zostaną zwiększone o kolejne miliardy złotych. Do wyborów zostało ponad cztery miesiące, ale rząd Zjednoczonej Prawicy już postanowił przychylić nieba kilku grupom zawodowym oraz samorządom. W przyśpieszonym trybie robi nowelizację budżetu na bieżący rok. Jeden z pomysłów bardziej niż budżet państwa obciąży portfele przedsiębiorców.
Informacje samorządowe | business insider
They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.