News
09 marzec 2023
WEBINAR – Samorządowy Edytor Napisów
Zapraszamy na webinar „Samorządowy Edytor Napisów”. Podczas niego dowiesz się m.in.: Jak przygotować napisy do nagrania. Jak odpowiednio korzystać z Samorządowego Edytora Napisów Jak zarządzać swoimi transmisjami Szkolenie odbędzie się: 15 marca 2023 r. o godz. 11:00. Webinar jest bezpłatny, jednocześnie ilość miejsc jest ograniczona, dlatego kolejność zgłoszeń ma znaczenie. Nie czekaj i zarejestruj się… Continue reading WEBINAR – Samorządowy Edytor Napisów
Komunikaty
28 marzec 2023
Unia zakazuje aut spalinowych. Polska liczy na rewizję
Rada Unii Europejskiej przyjęła rozporządzenie określające rygorystyczne normy emisji CO2 dla nowych samochodów osobowych i dostawczych. Regulacja zakłada 100 proc. redukcji emisji dwutlenku węgla w przypadku nowych pojazdów po 2035 r. Jak napisał na Twitterze premier Mateusz Morawiecki, na jego polecenie reprezentująca Polskę minister Anna Moskwa zagłosowała przeciw tym przepisom. Sama minister podkreśla, że w 2026 r. planowana jest rewizja rozporządzenia.
Informacje samorządowe | business insider
They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.