O systemieDobre praktyki

Problemy z logowaniem?

SHARE
16 May 2021

Jeżeli zapomniałeś loginu lub hasła, bądź w wyniku kilkukrotnie błędnie wpisanego hasła zostałeś zablokowany (System będzie w takim przypadku pokazywał komunikat o treści: „Użytkownik zablokowany, skontaktuj się z administratorem systemu”) masz dwie możliwości zresetowania swoich danych do logowania:

  1. Skontaktuj się bezpośrednio z Lokalnym Administratorem Systemu (jest to najczęściej informatyk pracujący w jednostce np. w Urzędzie Gminy). Lokalny Administrator Systemu ma możliwość odblokowania twojego konta oraz zresetowanie hasła.
  2. Napisz do nas na radni@sputnik.pl prośbę o przekazanie danych dostępowych do systemu. Zresetujemy Twoje dane i przekażemy je bezpośrednio do Ciebie.

Uwaga: zresetowanie danych do logowania przez producenta systemu odbywa się tylko i wyłącznie w przypadku złożenia dyspozycji z adresu email który został przypisany do Twojego konta, jeżeli dyspozycja została złożona z innego adresu email bądź nie posiadasz przypisanego adresu email do swojego konta, przed udzieleniem Tobie pomocy konieczne będzie zweryfikowanie Twojej tożsamości u Lokalnego Administratora Systemu.

W razie jakichkolwiek problemów możesz również skontaktować się z nami dzwoniąc pod numer:

+48 (61) 624 00 80

They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.