KomunikatyO systemie

Aplikacja mobilna dla radnych

SHARE
06 February 2021

Dużo testów, wiele wiele godzin pracy programistów i ciągła współpraca z naszymi klientami … tak powstawała nasza aplikacja mobilna dla radnych. Aplikacja jest dla Państwa od dziś dostępna, na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android. W aplikacji skorzystacie Państwo ze wszystkich funkcjonalności dostępnych, w znanym już Państwu, systemie webowym. Liczymy iż dzięki aplikacji mobilnej System RADNI.INFO stanie się jeszcze bardziej użyteczny i atrakcyjny.

Aplikację możecie Państwo pobrać ze sklepu Google Play tutaj>

Wspomnieliśmy, iż aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne Android. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że aplikacja została zbudowana przy wykorzystaniu platformy programistycznej React Native, która w przyszłości da nam możliwość wykorzystania kodu do opracowania aplikacji na urządzenia z systemem operacyjnym iOS.

Framework React Native został stworzony przez zespół developerski Facebooka i obecnie jest jednym z bardziej popularnych i rozwijających się frameworków pozwalających na symultaniczne budowanie aplikacji zarówno na platformę Android, jak i iOS. Przykładowymi aplikacjami stworzonymi w oparciu o tą platformę są chociażby: Facebook, Instagram, AirBNB, Tesla, UberEATS czy Skype.

Architektura aplikacji została stworzona w taki sposób, aby w jak najwygodniejszy sposób oddać funkcjonalności dostępne dla Państwa, po zalogowaniu z przeglądarki internetowej. Tym samym znajdziemy w niej:

  1. Moduł Głosowanie – pozwalający na uczestnictwo w głosowaniach
  2. Moduł Biblioteka – odpowiedzialny za dystrybucję materiałów
  3. Moduł Komunikaty – pozwalający na pełną komunikację pomiędzy Biurem Rady, Przewodniczącym i radnymi.
  4. Moduł Interpelacje – możliwość złożenia interpelacji oraz odebrania odpowiedzi bezpośrednio z aplikacji mobilnej
  5. Moduł Kalendarz – pozwalający na prowadzenie wspólnego kalendarza dla radnych i Biura Rady
  6. Panel Dyskusji – odpowiedzialny za moderowanie dyskusją podczas posiedzenia
  7. Moje statystyki – dzięki niemu każdy radny będzie mógł zobaczyć zbiorczo swoje statystyki z zakresu: obecności na posiedzeniach, oddanych głosów, zabrania głosu podczas dyskusji.

They trust us
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności.